Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
25-09-2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseAMSTERDAM
 
^AMX  
AMSTERDAM SE EOE AMS MID CAP INDEXNAKİTTE KAL787.70789.10777.77785.05-0.07
  AEX X12 LEVERAGE NR INDEXAÇIK KAL2,567.252,645.062,137.432,454.01-0.43
 
AAX.AS  
AEX ALL-SHR INDEXAÇIĞA SAT779.07781.96768.18777.16-0.25
  AEX ALL SHARE INDEX GROSS RETURN INDEXAÇIĞA SAT2,831.782,842.262,792.182,824.83-0.25
  AEX X10 SHORT GR INDEXNAKİTTE KAL20.5423.6319.9821.36+0.35
  AEX X12 SHORT GR INDEXNAKİTTE KAL52.1561.6450.4354.65+0.42
  AEX X15 SHORT GR INDEXNAKİTTE KAL2,418.822,975.312,318.292,565.60+0.53
  AEX EXT INDEXSENETTE KAL539.13544.34536.58542.18-0.70
 
AEX.AS  
AMSTERDAM SE EOE INDEXSENETTE KAL542.87544.41535.12540.91-0.04
  AEX X2 SHORT INDEXNAKİTTE KAL15.7316.1915.6515.85+0.07
  AEX X3 LEV INDEXNAKİTTE KAL74,903.0975,488.2071,670.9874,051.55-0.11
  AEX X3 SHORT INDEXNAKİTTE KAL18.6819.5018.5318.90+0.11
  AEX X4 LEVERAGE NR INDEXNAKİTTE KAL58,821.7159,432.2755,449.0557,933.14-0.14
  AEX X4 SHORT GR INDEXNAKİTTE KAL953.451,009.67943.29968.28+0.14
  AEX X5 LEVERAGE NR INDEXNAKİTTE KAL28,681.8529,052.7226,633.2028,142.11-0.18
  AEX X5 SHORT GR INDEXNAKİTTE KAL30.8033.0830.3931.41+0.18
  AEX X6 LEVERAGE NR INDEXNAKİTTE KAL84,101.0885,401.6076,917.1282,208.38-0.22
  AEX X6 SHORT GR INDEXNAKİTTE KAL6,208.496,761.566,108.586,354.37+0.21
  AEX X7 LEVERAGE NR INDEXNAKİTTE KAL13,997.9714,249.6612,607.7013,631.69-0.25
  AEX X7 SHORT GR INDEXNAKİTTE KAL75.9483.8674.5178.03+0.25
  AEX EQUAL WEIGHT GR INDEXNAKİTTE KAL3,225.213,236.943,182.483,209.29-0.20
  AEX EQUAL WEIGHT NR INDEXNAKİTTE KAL3,020.373,031.362,980.363,005.46-0.20
  AEX GROSS TOTAL RETURN INDEXSENETTE KAL1,917.941,923.351,890.541,911.00-0.04
  AEX HIGH DIVIDEND SETTLENAKİTTE KAL118.45119.61117.13117.62-0.32
  AEX LEVERAGE INDEXNAKİTTE KAL1,017.691,023.03988.331,009.96-0.07
  AEX NR INDEXSENETTE KAL1,666.441,671.141,642.631,660.41-0.04
  AEX SETTLEMENTNAKİTTE KAL537.51538.12537.51538.01-0.61
  AEX SHORT INDEXNAKİTTE KAL198.73201.62198.20199.49+0.03
  AEX TOTAL RETURN LEVERAGE INDEXNAKİTTE KAL3,589.673,608.393,486.023,562.33-0.07
  AEX XBEAR INDEXNAKİTTE KAL15.8916.3515.8016.01+0.07
  AMX GROSS INDEXNAKİTTE KAL2,448.022,452.362,417.142,439.76-0.07
  AMX NR INDEXNAKİTTE KAL2,148.292,152.102,121.192,141.04-0.07
 
ASCX.AS  
AMS SMALL CAP I INDEXAÇIK KAL877.66882.77868.52876.72-0.33
  ASCX GR INDEXAÇIK KAL1,460.521,469.031,445.311,458.95-0.33
  ASCX NR INDEXAÇIK KAL1,356.501,364.401,342.371,355.04-0.33
 
NLBM.AS  
BASIC MATERIALSAÇIĞA SAT1,039.251,039.901,018.291,029.05-0.87
  AEX BASIC MATERIALS GROSS RETURN INDEXAÇIĞA SAT1,489.691,490.631,459.641,475.08-0.87
 
NLCG.AS  
CONSUMER GOODSNAKİTTE KAL2,120.742,154.832,113.852,154.83+1.63
  AEX CONSUMER GOOD GROSS RETURN INDEXNAKİTTE KAL3,203.673,255.173,193.263,255.17+1.63
 
NLCS.AS  
CONSUMER SERVICENAKİTTE KAL2,849.712,874.122,832.172,849.29-0.01
  AEX CONSUMER SERVICES GROSS RETURN INDEXNAKİTTE KAL4,247.704,284.084,221.554,247.07-0.01
  FINANCIALSNAKİTTE KAL380.63385.55378.09379.73-0.27
  AEX FINANCIALS GROSS RETURN INDEXAÇIK KAL681.39690.21676.85679.78-0.27
 
NLHC.AS  
HEALTH CAREAÇIK KAL2,383.382,401.792,372.972,401.79+0.77
  AEX HEALTH CARE GROSS RETURN INDEXAÇIK KAL2,932.192,954.852,919.392,954.85+0.77
 
NLIN.AS  
INDUSTRIALSSENETTE KAL1,865.041,884.111,848.991,871.53+0.35
  AEX INDUSTRIALS GROSS RETURN INDEXSENETTE KAL2,737.652,765.652,714.102,747.18+0.35
 
NLOG.AS  
OIL & GASAÇIK KAL430.36433.68416.37419.43-0.81
  AEX OIL & GAS GROSS RETURN INDEXAÇIK KAL929.84937.02899.62906.22-0.81
  TECHNOLOGYAÇIĞA SAT6,356.136,363.766,153.686,285.45-0.99
  AEX TECHNOLOGY GROSS RETURN INDEXAÇIĞA SAT7,624.747,633.897,381.887,539.94-0.99
  TELECOMMSAÇIĞA SAT904.22918.83901.47903.48-0.04
  AEX TECHNOLOGY HARDWARE EQUIPMENT GROSS RETURAÇIĞA SAT1,631.131,657.501,626.181,629.79-0.04


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Dutchbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Dutchbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Dutchbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Dutchbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.